Laikina kilimo apsauga.
PRODUKTAS
Carpet Cover yra itin tvirta apsauginė plėvelė, skirta laikinai apsaugoti kilimą, kilimines plyteles ir apmuštus laiptus. Produktas turi unikalų lipnų sluoksnį. Fibercoat sukurtas specialiai sukibimui su porėtais paviršiais, pavyzdžiui, kilimais. Kiliminė danga yra ypač atspari intensyvioms apkrovoms dėl ypač tvirtos ir kietos medžiagos. Dėl unikalaus lipniojo sluoksnio medžiaga visada gerai klijuojasi, nereikalaujant papildomos juostos. Nuėmus kiliminės dangos dangą nepalieka klijų likučių. Galimi keli variantai, kurių storis ir matmenys skiriasi.

TAIKYMAS
Statybos, renovacijos ir priežiūros darbų metu naudokite kilimų dangą. Uždengti kilimą su Carpet Cover yra labai paprasta. Apsauginė plėvelė suvyniojama taip, kad lipnus sluoksnis būtų išorėje. Ranka arba koja iškočiokite kilimo dangą. Esant labai dideliems plotams, naudokite aplikatorių dar greitesniam montavimui. Baigus darbą, kilimų dangą galima lengvai nuimti. Lieka švarus kilimas.

SAVYBĖS
Carpet Cover gali būti padengtas labai greitai, nes išorėje yra lipnus sluoksnis. Grindys arba laiptai gali būti uždengti per kelias minutes. Tai reiškia, kad nebūtina naudoti juostos. Kiliminė danga visada lieka vietoje, apsaugodama nuo kritimo ir užkliuvimo. Dėl to „Carpet Cover“ taip pat saugu naudoti ant kiliminės dangos laiptų.

Labai lengvas ir greitas pritaikymas
Specialiai sukurti klijai, skirti klijuoti prie kilimo
Super tvirtas, visada laikosi
Nereikia juostos
Nepalieka klijų likučių
Lengvai nuimamas
Galima įsigyti su naujai sukurta Fibercoat klijų sistema.